Jaunimas kviečiamas dalyvauti tarptautiniame projekte „Bridge it!“

Ateities visuomenės institutas prisijungė prie tarptautinio projekto „Bridge it!“ įgyvendinimo ir kviečia aktyvų ir pilietišką jaunimą (18 – 25 m.), turintį idėjų ir norintį jas įgyvendinti, nepraleisti progos tapti šio projekto dalimi.

Projektas „Bridge it!“ – antrus metus įgyvendinama tarptautinė iniciatyva, kurios pagrindinis siekis – sukurti sąlygas jauniems žmonėms įgyvendinti savo idėjas per aktyvų įsitraukimą į visuomeninę veiklą.

Pirmasis projekto etapas – įvadinis seminaras „Power of ImagiNation“ vyks Latvijoje, liepos  11 – 20 dienomis. Šio seminaro metu dalyviai:

            – sužinos daugiau apie savo kaimynines šalis;

            – įgaus gebėjimų pažvelgti į situaciją iš skirtingų pusių bei įvertinti ją kritiškai;

            – diskutuos visuomenei aktualiomis temomis;

            – ugdys asmenines ir socialines kompetencijas;

            – lavins vadybinius gebėjimus;

            – kurs projektą konkrečiam regionui;

            – susiras naujų pilietiškų draugų.

Taip pat bus diskutuojama apie tai, ką nacionalinė kultūra padeda mums suprasti, kokia yra mūsų kultūra, kokius įvaizdžius susikuriame ir kodėl; kada, kodėl ir kaip manipuliuojama žmonėmis naudojant tautybės įvaizdžius ir ką galima padaryti tam, kad sumažintume tautinę diskriminaciją. Diskusijų metu bus identifikuojamos galimybės keisti esamą situaciją, vėliau kuriami projektai, kurių įgyvendinimui bus galima gauti finansavimą.

Projekte „Bridge it!“ gali dalyvauti 18 – 25 metų amžiau jaunimas iš Lietuvos, Estijos, Latvijos ir Šiaurės-vakarų Rusijos, kuriems rūpi kas vyksta jų aplinkoje ir bendruomenėje, bei nori tai pakeisti.  Būtinos geri anglų kalbos gebėjimai.

Daugiau informacijos apie projektą bei dalyvio paraiškos formą galite gauti el. paštu futuresoc@futuresoc.com. Registracija vyksta iki 2013 m. birželio 16 d.