Kviečiame balsuoti atsakingai ir susipažinti su partijų programomis

Skatindami balsuoti atsakingai, Ateities visuomenės institutas kartu su Lietuvos mokslų akademija organizuoja konferenciją-diskusiją Lietuvos kultūros politika ir kultūros sektoriaus ateitis – ką žada partijos prieš rinkimus“, kuri vyks rugsėjo 29 d. Lietuvos mokslų akademijoje.

Kultūros politika, kultūros ekonomika ir inovacijos kultūros srityje darnios plėtros kontekste – temos, kurias norime aptarti su būsimais valdžios atstovais. 

Konferencijoje kartu diskutuos ir savo požiūrį, prognozes ir ateities alternatyvas pristatys mokslininkai, verslininkai, kultūros veikėjai, politikai.

Kviečiame susipažinti su partijų programomis ir identifikuoti kultūros politikos srities iššūkius, kuriuos norėtumėte aptarti konferencijoje prieš Seimo rinkimus.

Teikiame aktualų priešrinkiminį leidinį, kuriame kiekvienos partijos programų esmė sutalpinta į vieną puslapį. Žemiau rasite ir dalyvausiančių Seimo rinkimuose partijų sąrašą su pilnomis jų programomis.

 1. Lietuvos socialdemokratų partija
 2. Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionys demokratai
 3. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
 4. S. Buškevičiaus ir Tautininkų koalicija „Prieš korupciją ir skurdą“
 5. Partija Tvarka ir teisingumas
 6. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
 7. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
 8. Darbo partija
 9. Politinė partija „Drąsos kelias“
 10. Lietuvos liaudies partija
 11. Lietuvos lenkų rinkimų akcija – krikščioniškų šeimų sąjunga
 12. Lietuvos žaliųjų partija
 13. Politinė partija „Lietuvos sąrašas“
 14. Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija (nerasta).

Jei pageidaujate, galite pasidalinti Jūsų identifikuotais kultūros politikos iššūkiais el. paštu coordinator@futuresoc.com.