Sėkmingas eksportas į Jungtinę Karalystę

     


2014 m. kovo 20-21 d. Vilniuje vyko Lietuvos spaustuvininkų asociacijos (LISPA) bei VšĮ Ateities visuomenės instituto organizuotas renginys “Sėkmingas eksportas į Jungtinę Karalystę”. 

Pirmąją renginio dieną buvo pristatoma naujausia informacija apie šiais metais planuojamas paskelbti ES struktūrinių fondų paramos priemonės verslui 2014‒2020 m., atnaujintą inovacinių čekių programą.  Popietinėje dalyje tarptautinių rinkų ekspertai iš Jungtinės Karalystės apžvelgė Jungtinės Karalystės ekonomikos tendencijas ir perspektyvas, verslo ypatumus ir kultūrinius skirtumus.  Patirtimi eksportuojant į Jungtinę Karalystę dalinosi verslo atstovai.

Antrąją renginio dieną vyko individualios įmonių konsultacijos su Jungtinės Karalystės verslo atstovais Mark Gaskell ir Charles Cormack, kurie daugiau kaip 10 metų dirba su Lietuvos ir kaimyninių šalių įmonėmis,  padeda surasti verslo partnerių, sėkmingai įsitvirtinti Jungtinės Karalystės rinkoje. Įmonių atstovai taip pat turėjo galimybę susitikti su  Mark Gaskell asmeninei ilgesnei konsultacijai kovo 17‒18 d.

Platesnę informaciją apie renginį rasite žemiau esančioje programoje arba tel. 8 5 233 6966 ir el. p. info@lispa.net

Renginio programa