Kviečiame dalyvauti seminare „Lietuvos kultūros tarybos paraiškų rengimo klaidos: praktiniai patarimai“

Artėjant balandžio mėnesio Lietuvos kultūros tarybos kvietimams, kviečiame Jus pagerinti paraiškų rengimo žinias bei praktinius įgūdžius, dalyvaujant Ateities visuomenės instituto organizuojamame seminare „Lietuvos kultūros tarybos paraiškų rengimo klaidos: praktiniai patarimai“.

Paraiškos kokybę nulemia daug faktorių – tai ne tik formalių reikalavimų paisymas, bet ir idėjos originalumas, turinio aiškumas, nuoseklumas bei tikslumas. Seminaro metu didžiausias dėmesys bus teikiamas paraiškų turiniui, dažniausiai pasitaikančioms klaidoms ir praktinėms detalėms.

Pagrindinės seminaro temos:
* Priemonių apžvalga: finansavimo galimybės ir realybė;
* Paraiškos struktūros rengimo pagrindinės klaidos ir galimi papildomi „taškai“;
* Idėjų generavimas, originalumas;
* Paraiškų turinys: dažnai pamirštami svarbūs aspektai;
* Subalansuotas biudžetas: reikalavimai ir subtilybės;
* Ataskaitos: tvarkingas ir greitas atsiskaitymo kelias.

Seminaro metu taip pat bus apžvelgiama leidybos veiklų specifika, skirtumai tarp privačių / viešųjų organizacijų ir valstybinių institucijų ir kitos praktinės detalės. Tai puiki galimybė gauti profesionalius atsakymus į Jūsų individualius klausimus.

Seminaras vyks 2015 m. kovo 26 d., 10 val., Vydūno g. 0 (Smalinės ir Vydūno g. sankirta, Beepart centre), Vilniuje.
Seminaro kaina – 40,5 Eur / 140 Lt (be PVM)
Trukmė – 4 akademinės val.

Kviečiame registruotis iki š. m. kovo 22 dienos ir papildyti žinių bagažą, kaip pagerinti Jūsų rengiamų paraiškų kokybę ir sėkmingai gauti paramą rengiamiems projektams.
Dalyvių kiekis ribotas.

Dėmesio: šis seminaras yra privati Ateities visuomenės instituto iniciatyva, kurioje bus dalinamasi instituto sukauptomis žiniomis ir patirtimi sėkmingai rengiant paraiškas kūrybinio verslo, valstybinėms ir kultūros organizacijoms.