Kviečiame registruotis į trečiąjį ciklo „Lietuvių kalbos linksniai: tradicinis ir naujas požiūris į vartosenos normą“ seminarą lapkričio 16 d.

Primename, kad šiais metais rengiame tęstinį kvalifikacijos tobulinimo seminarų ciklą „Lietuvių kalbos linksniai: tradicinis ir naujas požiūris į vartosenos normą“. Pavasarį vykusiuose seminaruose aptarėme linksnių nuo vardininko iki galininko vartoseną, diskutavome apie tradicinį ir naują požiūrį į kalbos norminimą, mėginome prognozuoti vartosenos tendencijas. Rudenį planuojami du baigiamieji ciklo seminarai (lapkričio 16 d. ir gruodžio 5 d.). Jie bus skirti įnagininko ir vietininko vartosenai bei naujiems kalbos reiškiniams aptarti.

Trečiasis seminaras vyks lapkričio 16 d. viešbučio „Mabre Residence Hotel“ konferencijų salėje. Po seminaro dalyvių lauks atradimų džiaugsmas ekskursijoje po Bernardinų ansamblį.

Lektorė – humanitarinių mokslų daktarė docentė Lina Murinienė, turinti daugiau kaip 25 metų darbo su tekstais patirtį. Valstybinėje lietuvių kalbos komisijoje ji dirbo kaip kalbos konsultantė, rūpinosi Kalbos konsultacijų banko tvarkyba. Vėliau kaip deleguotoji kalbos ekspertė dirbo Liuksemburge, Europos Komisijos Vertimo raštu generaliniame direktorate. Grįžusi vadovavo Lietuvos edukologijos universiteto Lietuvių kalbotyros ir komunikacijos katedrai. Šiuo metu docentė rašo knygą apie akmeniškių šnektą ir profesinės kalbos moko Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto studentus.

Vieno seminaro kaina – 59 EUR (įskaičiuota dalijamoji seminaro medžiaga, kava, kultūrinė programa).

Vieno seminaro trukmė – 6 akademinės valandos.

Pažymėjimai dalyviams išduodami po kiekvieno seminaro.

Registruotis į trečiąjį seminarą, vyksiantį lapkričio 16 d.,  galima paspaudus šią nuorodą: https://goo.gl/forms/GoY1AuJMxixihVgy2

Klausimus, redaguotinus tekstus galite siųsti el. paštu iki š. m. lapkričio 13 d. imtinai (vėliau gauti klausimai į seminaro medžiagą neįtraukiami).

 

Laukiame Jūsų!