Kviečiame dalyvauti antrajame ciklo „Lietuvių kalbos linksniai: tradicinis ir naujas požiūris į vartosenos normą“ seminare

Kviečiame dalyvauti antrajame kalbos seminarų ciklo „Lietuvių kalbos linksniai: tradicinis ir naujas požiūris į vartosenos normą“ seminare, skirtame kalbos tvarkytojams, redaktoriams, stilistams, lietuvių kalbos mokytojams – visiems, norintiems įgyti praktinių redagavimo įgūdžių ir praplėsti žinias.  

Pirmajame ciklo seminare aptarėme vardininko ir kilmininko vartosenos klausimus. Antrasis seminaras skiriamas naudininkui ir galininkui ir su jais susijusių kitų linksnių vartosenos problemoms aptarti.

Seminaras vyks gegužės 9 d. Vilniuje. Vieta bus patikslinta vėliau. 

Seminarų dalyvių tradiciškai lauks naujos kultūrinės erdvės, dalijimosi patirtimi ir naujų atradimų džiaugsmas. Po seminaro, kaip įprasta, planuojama kultūrinė programa (ji bus sukonkretinta vėliau).

Seminarus veda humanitarinių mokslų daktarė docentė Lina Murinienė, turinti daugiau kaip 25 metų darbo su tekstais patirtį. Valstybinėje lietuvių kalbos komisijoje ji dirbo kalbos konsultante, rūpinosi Kalbos konsultacijų banko tvarkyba. Vėliau kaip deleguotoji kalbos ekspertė dirbo Liuksemburge, Europos Komisijos Vertimo raštu generaliniame direktorate. Grįžusi vadovavo Lietuvos edukologijos universiteto Lietuvių kalbotyros ir komunikacijos katedrai. Šiuo metu docentė rašo knygą apie akmeniškių šnektą ir profesinės kalbos moko Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto studentus.

Vieno seminaro kaina – 59 EUR (įskaičiuota dalijamoji seminaro medžiaga, kava, kultūrinė programa).

Vieno seminaro trukmė – 6 akademinės valandos (10.00 – 15.30, numatyta valanda pietų pertraukai).

Pažymėjimai dalyviams  išduodami po kiekvieno seminaro.

Registruotis į antrąjį seminarą, vyksiantį gegužės 9 d.,  galima paspaudus šią nuorodą: https://goo.gl/forms/ek7GpwZW6eQsvRqj1

Klausimus, redaguotinus tekstus galite siųsti el. paštu iki š. m. gegužės 2 d. imtinai (vėliau gauti klausimai į seminaro medžiagą neįtraukiami).

Vietų skaičius mūsų seminaruose ribotas, tad kviečiame skubėti registruotis!

Lauksime Jūsų!