Kviečiame registruotis į ketvirtąjį ciklo „Lietuvių kalbos linksniai: tradicinis ir naujas požiūris į vartosenos normą“ seminarą gruodžio 5 d.

Kviečiame dalyvauti ketvirtajame kalbos seminarų ciklo „Lietuvių kalbos linksniai: tradicinis ir naujas požiūris į vartosenos normą“ seminare, skirtame kalbos tvarkytojams, redaktoriams, stilistams, lietuvių kalbos mokytojams – visiems, norintiems įgyti praktinių redagavimo įgūdžių ir praplėsti žinias.

Ketvirtasis seminaras skiriamas vietininko vartosenai bei naujiems kalbos reiškiniams aptarti.

Seminaras vyks gruodžio 5 d. Vilniaus mokytojų namų Svetainėje (bus nuorodos), Vilniaus g. 39/6, Vilniuje.

Po seminaro (15.45) dalyvių lauks atradimų džiaugsmas ekskursijoje po VU architektūrinį ansamblį ir biblioteką, trukmė apie 1,5 val.

Seminarus veda humanitarinių mokslų daktarė docentė Lina Murinienė, turinti daugiau kaip 25 metų darbo su tekstais patirtį. Valstybinėje lietuvių kalbos komisijoje ji dirbo kalbos konsultante, rūpinosi Kalbos konsultacijų banko tvarkyba. Vėliau kaip deleguotoji kalbos ekspertė dirbo Liuksemburge, Europos Komisijos Vertimo raštu generaliniame direktorate. Grįžusi vadovavo Lietuvos edukologijos universiteto Lietuvių kalbotyros ir komunikacijos katedrai. Šiuo metu docentė rašo knygą apie akmeniškių šnektą ir profesinės kalbos moko Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto studentus.

Vieno seminaro kaina – 59 EUR (įskaičiuota dalijamoji seminaro medžiaga, kava, kultūrinė programa).

Vieno seminaro trukmė – 6 akademinės valandos (10.00 – 15.30, numatyta valanda pietų pertraukai).

Pažymėjimai dalyviams išduodami po kiekvieno seminaro.

Registruotis į trečiąjį seminarą, vyksiantį gruodžio 5 d.,  galima paspaudus šią nuorodą: https://goo.gl/forms/t25OeerzkGHPWES63arba el. paštu mokymai@futuresoc.com (nurodant dalyvio vardą pavardę, el. paštą, mokėtojo rekvizitus, ar dalyvausite kultūrinėje programoje)

Klausimus, redaguotinus tekstus galite siųsti el. paštu iki š. m. lapkričio 30 d. imtinai (vėliau gauti klausimai į seminaro medžiagą neįtraukiami).

Vietų skaičius mūsų seminaruose ribotas, tad kviečiame skubėti registruotis!

Lauksime Jūsų!