top of page
APA-logo_RGB.png

Ateities politikų akademija yra eksperimentinis socialinės inovacijos produktas. Tai neformali saviugdos, asmeninio tobulėjimo, skirtingų doktrinų bendradarbiavimo platforma politikams, pilietiniams lyderiams, visiems, kas nori dalyvauti valstybės politikos formavime.

Mūsų tyrimų duomenimis, kol kas nėra veikiančio analogo. Darome prielaidą, kad esame pirmi gal net pasaulyje, gal Europoje ir tikrai Lietuvoje kurdami erdvę aktyviems, pilietiškai atsakingiems, valstybę kuriantiems žmonėms.

Ši platforma taip pat yra politikų savanorystės erdvė. Politikai kviečiami būti kuriamo dialogo ambasadoriais, dalintis politikoje įgyta patirtimi.

 

Ambicija. Norime nacionalinį eksperimentą transformuoti į tarptautinį. Sieksime sukurti politikos formavime dalyvaujančių ir skirtingas doktrinas atstovaujančių individų tinklą Europoje.

 

Moderni akademija nėra konkreti infrastruktūra. Kiekvienas modulis vyks kitoje erdvėje.

Modulis 001 ,,Idėjos, vertybės, komunikacija“ − vyko gamtoje.

Modulis 002 ,,Krizė, iššūkiai ir galimybės“ – vyksta vebinarų formatu mūsų youtube kanale

Mokymo instrumentai

  • Seminarai, vebinarai, grupinės ir asmeninės konsultacijos.

  • Audiovizualinė produkcija: filmai, serialai, laidos, žinios, viešos kalbos, socialiniai siužetai.

  • Žaidimai: vaidmenų, stalo, vaizdo.

 

Finansavimas. Ateities politikų akademija (APA) yra finansuojama iš Ateities visuomenės instituto (AVI) ir dr. Erikos Godlevskos asmeninio fondo. Akademijos lektoriai prisideda prie produkto vystymo filantropiniais pagrindais.

Visos lėšos iš seminarų ir vebinarų bei kitų APA IR AVI paslaugų bus skirti šiam produktui vystyti. Esame užpildę keletą paraiškų ir tikimės ateityje gauti kofinansavimą iš pilietinio aktyvumo fondų.

bottom of page